7 kroków do wyboru wymarzonego stołu z krzesłami

Nie wiesz, jak dopasować zestaw mebli do wystroju i rozmiarów pomieszczenia? Spokojnie! Teraz będzie to prostsze niż powiedzenie “stół z powyłamywanymi nogami”. Odbierz poradnik, z którego dowiesz się jak wybrać stół z krzesłami, które stworzą w Twoim domu stylowe i komfortowe miejsce dla całej rodziny.

Wraz z poradnikiem otrzymasz 50 zł rabatu na pierwsze zamówienie. 

Czego dowiesz się z e-booka?

Pomożemy Ci w wyborze mebli bez owijania w bawełnę, kawa na ławę... a w zasadzie - na stół!

Ile miejsca potrzeba na zestaw?

Boisz się, że stół i krzesła się nie zmieszczą?Teraz możesz samodzielnie obliczyć, ile miejsca tak naprawdę potrzebujesz.

Jaka jest idealna szerokość stołu?

Mamy patent nawet na to! Pod uwagę bierzemy bliskość między ludźmi oraz wygodne rozstawienie dań na stole.

Jak komfortowo siedzieć przy stole?

Nie chcesz się ściskać podczas urodzin czy świąt? Zobacz, ile miejsca powinna mieć jedna osoba, aby komfortowo siedzieć.

Jaki rodzaj stołu wybrać?

Rozkładany czy nierozkładany? Oto jest pytanie! W e-booku dajemy odpowiedź na nie, podpierając się złotym argumentem.

Czy blat okrągły jest lepszy?

A może jednak postawić na prostokątną klasykę? Nie rzucaj monetą. Kształt blatu musi być świadomym wyborem.

Jak dobrać krzesła do stołu?

Z podłokietnikami, prostą nogą, a może nogą ludwikowską? Koniec z domysłami! Poradnik da Ci odpowiedź.

Co znajdziesz w e-booku?

Dobry stół to taki, na którym mieszczą się wszystkie dania. Dobry poradnik to taki, w którym mieszczą się odpowiedzi na wszystkie pytania.

15 stron praktycznych porad

Gotowe obliczenia do wykorzystania

Dobre i złe praktyki w doborze mebli

Wskazówki na podstawie doświadczeń

Grafiki i zdjęcia ułatwiające czytanie

Alternatywne rozwiązania wg preferencji

Wizualizacje gotowych mebli

Stwórz miejsce dla rodziny

Stół jest centralnym punktem życia towarzyskiego. Wokół niego toczą się rozmowy, zwierzamy się z sekretów, wyrażamy uczucia. To przy nim obchodzimy urodziny, święta oraz celebrujemy sukcesy. Dlatego wybór odpowiedniego stołu jest tak istotny. To nie tylko mebel, ale serce rodzinnego ogniska.

Kim jesteśmy?

Subtengo to marka stworzona i prowadzona przez dwóch przyjaciół - Kubę i Remiego, którzy znają się od dziecka. Są żywym dowodem na to, że pielęgnowana przyjaźń sprawdza się nie tylko w życiu osobistym, ale i zawodowym. Na co dzień wkładają mnóstwo serca i zaangażowania, aby każdy stół i krzesło opuszczające zakład produkcyjny stały się pretekstem do rozmowy, wzajemnego poznania i budowania silnych relacji.

Korzystają i chętnie o tym opowiadają

Nic nie daje większej pewności niż rekomendacje najbliższych. A klienci Subtengo to rodzina miłośników dobrych mebli.

Subtengo - Miejsce stworzone dla rodziny

Wspólny posiłek to najlepszy czas w ciągu dnia. Niezależnie, czy zapraszasz znajomych, dzieci odwiedzają Cię na weekend, czy chcesz spędzić romantyczny wieczór przy świecach i winie.

W Subtengo specjalizujemy się wyłącznie w stołach i krzesłach, dzięki czemu mamy dopasowane i wygodne meble, przy których każdy posiłek smakuje lepiej.

Meble polskiej produkcji

Nie idziemy na kompromisy i tańsze zamienniki. Nasze meble są wyprodukowane w Polsce. Nie musisz martwić się o ich trwałość, ponieważ nasze produkty przechodzą autorski proces weryfikacji jakości.

Dopasowane do potrzeb

Do każdego produktu dostarczamy infografikę, która precyzyjnie pokazuje, ile osób może wygodnie siedzieć przy danym stole. W ten sposób wybierasz tylko takie produkty, które pasują do Twoich potrzeb.

Raz-dwa i siadasz do stołu

Nasze zestawy są gotowe do użycia. Wystarczy je wyjąć z kartonu, przykręcić nogi, dostawić krzesła i gotowe. Montaż jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności ani narzędzi.

Produkt dodany do ulubionych.