Stoły do jadalni rozkładane

Dlaczego warto kupić stół do jadalni rozkładany w Subtengo?

Subtengo to:

Różnorodne rozmiary - począwszy od małych modeli dla dwóch osób, aż po duże stoły mieszczące aż dwunastu gości. To nie tylko meble, to prawdziwe dzieła sztuki, które wzbogacą Twoje wnętrze i sprawią, że Twój salon czy jadalnia będą wyjątkowe.

Meble gotowe do użycia - wystarczy je wyjąć z opakowania, przymocować nóżki, a gotowe! Nie musisz być ekspertem w montażu, bo nasze meble cechuje prosty i intuicyjny proces składania. Wszystko, co potrzebujesz, znajdziesz w zestawie. 

Blat stołu to serce każdej aranżacji

Dlatego nasze stoły zostały wykonane z trwałych i solidnych materiałów. W instrukcji znajdziesz cenne wskazówki, jak zadbać o powierzchnię, by zachowała swój piękny wygląd na długie lata. 

Dla nas liczy się Twoje zadowolenie

Dlatego oferujemy aż 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze stoły. Jesteśmy pewni jakości, którą oferujemy, dlatego dajemy Ci spokojną gwarancję na wiele lat użytkowania. Jeśli zdarzy się jakikolwiek problem czy wada, możesz liczyć na nasze wsparcie i szybką naprawę.

Twoje wnętrze, Twoje wymiary

Przy każdym modelu przedstawiamy precyzyjne wymiary na rysunkach i szkicach. Masz pewność, że otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz. Wystarczy wybrać odpowiedni model, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb i stylu aranżacji.

Produkt dodany do ulubionych.